Jsme soukromá mateřská škola s kapacitou cca 15 dětí.

Sídlíme v centru krajského města v přístavbě bytového domu, budova je patrová.

Venkovní chodbou, kterou máme společnou s nájemníky domu, vcházíme do šatny. Ta je oddělena od třídy jenom průsvitnou stěnou se zasouvacími dveřmi.

Ve třídě jsou dětské stolky a židličky, otevřené skříňky s montessori aktivitami, pomůckami a materiálem na výtvarnou a pracovní činnost. Zde i svačíme a obědváme. Ze třídy je možné vyjít na nevelký vydlážděný dvorek s pískovištěm, skluzavkou, se stolkem na truhlářské práce a s dětským posezením. Třída je spojená otevřenou chodbičkou s prostornou hernou a kabinetem se sprchovým koutem.

Herna je bohatě vybavena hračkami a montessori pomůckami.

V přízemí máme dále k dispozici kuchyňku, dětské záchodky a umývárnu. K šatně přiléhá WC pro dospělé. V patře se nachází místnost, která slouží jako tělocvična a v poledne ji využíváme k odpočinku na lehátkách. S tělocvičnou sousedí sklad na pomůcky a hračky. Druhá místnost v patře je vybavena rozkládací pohovkou, televizorem a nábytkem na uložení lůžkovin a prádla, ale i hraček, knih a pomůcek. Místnost slouží k relaxaci nespících dětí, k přijímání návštěv, k odpočinku personálu. I v patře máme k dispozici WC pro dospělé.